Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megváltoztatni...

Hogyan tudom megváltoztatni az alapértelmezett alkalmazásokat Android-on?

Figyelt kérdés
Pl.: Nem tudom beállítani alapértelmezett alkalmazásnak a Zeam-ot, avagy a Winamp zenelejátszót. A készülék Vodafone 858. Értelmes válaszokat, Előre is nagyon köszi :)
2011. aug. 10. 12:21
 1/1 Santo Padre ***** válasza:
Launchert valszeg azért nem tudsz váltani, azaz defaultra állitani mert az alap launcher van erre beállitva. Az app managerben keresd elő az alap launchert(indítót, home alkalmazás) és lesz egy olyan lehetőség hogy clear defaults. Ezek után ha nyomsz egy home gombot akkor megkérdezi hogy melyik programot szeretnéd inditani és hogy legyen e az a default. Kiválasztod a Zeam ot és kipipálod a defaultos részt. A winampnál nagyjábol ugyanez.
2011. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!