Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz 2.2 vagy 2.3 as hivatalos...

Lesz 2.2 vagy 2.3 as hivatalos frissítés se x10 mini prora?

Figyelt kérdés
Már 1.6-ról lett frissítve 2.1-re de már ígí is vettem.
2011. aug. 10. 14:00
 1/7 anonim válasza:
nem
2011. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én olyat hallottam hogy 2 héten belül lesz.Akkor ez nem igaz?
2011. aug. 10. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol hallottad, de nem igaz. Egyedül az x10 kap 2.3-at.
2011. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Myóka válasza:

Sziasztok! Nekem van egy x10 minim. 1.6-ról a telefon opciói közül kiválasztva, frissítettem a szoftvert, de még mindíg azt írja a "Beállítások"-"Telefon adatai"-ban, hogy 1.6! :( Most akkor nem lett 2.1? Üdv mindenkinek, segítséget kérek!


Köszönöm!

2011. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináld inkább a PC companionnal.
2011. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Myóka válasza:

Köszönöm szépen a tippet, nagyon kedves tőled.


De az a baj, hogy próbáltam már úgy, de xp-m van és valamiért nem engedi futtatni! Azt írja, hogy nincs win32??!! Vagy valami hasonlót... annyira nem vagyok szaki!

2011. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy nincs win32??!! Vagy valami hasonlót...


Ezeket annyira bírom. Ennyire nehéz lenne bemásolni egy hibaüzenetet? Nehogy már lehessen is segíteni.

De valószínűleg csak annyiról van szó, hogy hibásan jött le vagy nem windowshoz való verziót szedtél le. Mondjuk nem is tudom, hogy van-e egyáltalán linuxos, vagy osx-es változata.

2011. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!