Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért adjam el a samsung...

Mennyiért adjam el a samsung galaxy ace telefonom?

Figyelt kérdés
Karcmentes,pár hònapos telefonom mennyit ér szerintetek?
2011. aug. 10. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én adnék érte 35 ezret.Szerintem ez egy korrekt ár.Vagy esetleg elcserélném egy x10 mini prora.Én mindegyik ajánlatot elfogadnám.
2011. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40-45 ezer
2011. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem sokallod te második a 45-öt?

Na jó a 40 az még esetleg.

2011. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok nemtom,nem nagyon értek a használt mobilok értékéhez,én mindig szolgáltatónál veszek :D
2011. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mért akarod eladni? mert én szeretnék venni (igaz újat, használtat sose szoktam), és tetszik ez a telefon, de ha szerinted nem jó, nem is ajánlod.. Akkor nagyon meggondolom..
2011. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 40-et adnék érte, de csak ha van hozzá fehér hátlap, és tényleg teljesen karcmentes. Ha nem, akkor nem.


Most szeretnék ilyen telefont venni, de sehol nem találok 48 alatt, főleg nem újonnan, a T-mobilnál pedig nem találok olyan csomagot, amiben olyan árral kapható, amilyet szeretnék, és nem részletben kell fizetni utána évekig, hanem csak egyszer, és utána soha többet.

2011. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ne vegyetek,szoftver hibás szinte az összes.az enyémmár négyszer volt szervízben,az egész belsejét kicserélték,és gy sem jó.és bárkivel beszéltem szintén nem jók...
2012. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én szeptemberben vettem, semmi baja.
2012. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!