Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet samsung gt-s5230-ra...

Hol lehet samsung gt-s5230-ra iphone 4 modot letölteni ingyen? Léccci lájkoljatok!

Figyelt kérdés
Hol lehet samsung gt-s5230-ra iphone 4 modot letölteni ingyen???????? léccci lájkoljatok!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 10. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
a választ nem tudom,de mi az,hogy lájkoljunk? xD
2011. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én komolyan nem értem, hogy miért van az, hogy ha valaki vesz egy olcsó NEM okos telefont és letölt hozzá egy olyan témát, ami az egész felhasználói felületet átalakítja, akkor az miért jó????? Kedves kérdező! attól még nem lesz iphone 4es a telefonod, hogy egy témát letöltesz rá...
2011. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak a kinézetért akarja...Nem azt kérdezi,hogy hogyan tehet bele ios 4-et
2011. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!