Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a ZTE Bladeemm...

Mi történhetett a ZTE Bladeemmel? Lehet ezt javítani?

Figyelt kérdés

A kevesebb mint 4hónapos ZTE Bledem ma délelőtt mikor mentem az utcán zenéthallgatva egyszerüen nagyon belassult, alig reagált valamire is és a zene lejátszás is nagyon szakadozott szóval lekapcsoltam a zenét. Egy óra mulva az smst szerettem volna írni de nagyon nehezen ment mert ahogy értintettem a képernyőt hosszú másodpercek után reagált csak. Majd mire hazaértem (egy másfélórát voltam kb távol) az aksi már 10%on volt úgy hogy mikor eljöttem 80%on volt. Itthon bedugtam a töltőre és egy óra elteltével még mindig csak 16%on van. Mikor máskor pedig ilyen alacsony akumlátor töltöttség után egy óra alatt fullra tölti fel...

azt szeretném kérdezni h mit tudok vele csinálni? Az aksit kell kicserélni vagy esetleg akkor már új készülék kell?


2011. aug. 10. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónapos, akkor szerviz, és ott megmondják. Szerintem simán garanciás még.
2011. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
No, erre a nagy ijedtségembe nem is gondoltam. Köszi szépen! További válaszokat is várok.
2011. aug. 10. 15:13
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Szerviz. Nem véletlenül találták ki a garanciát.
2011. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!