Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c6-00-as telefonon...

Nokia c6-00-as telefonon qwertyn ékezet?

Figyelt kérdés
Nokia c6-00-as telefonom van. Neten lett rendelve, magyar menü, viszont a billentyűzete angol, mármint a qwerty, ezért nincsenek fn kombinációval ékezetes betűk. A képernyő billentyűzeten tudok ékezetet írni, de én qwertyn szeretnék, van-e rá valahogy lehetőség?
2011. aug. 10. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Gombokat nem tehetsz bele..
2011. aug. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kovács János Balázs ***** válasza:
Az adott magánhangzót nyomd kb. 1-2 másodpercig ér kiírja az ékezetet. Pl.: az "e" betüt nyomd és lesz belőle "é"!
2011. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy nem jó, mert csak többször írja le :(
2011. aug. 24. 17:05
 4/7 Kovács János Balázs ***** válasza:

Magyarországon vetted a telefont? Mert pár embernél láttam már és simán volt ékezet. Beállítási gond lehet! Szerintem hívd fel a Nokiát!

Link: [link]

2011. aug. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magyarországról webshopban lett rendelve, és fn kombinációba nincs írva ékezet így valószínű angol a telefon, de magyar menüs
2011. aug. 25. 12:56
 6/7 Kovács János Balázs ***** válasza:
Ha van Nokia garanciád a Nokia ingyen megoldja, ha beviszed hozzájuk!
2011. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Meglátom mit tudok tenni :)
2011. aug. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!