Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó, de jó telefont...

Milyen olcsó, de jó telefont ajánlotok D-Juice-nál? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én a Samsung star 2-őt néztem ki magamnak, elég jó. A legfontosabb nekem ebben a Wifi, csak hogy zártrendszerű és nem lehet bővíteni. Előfizetést nem szeretnék, szal' androidos talán nem is jöhet szóba.

Ezt valami Kampus csomagba vesszük,mivel Tesa egyetemista és így nagyon olcsó a telefon(3000 asszem). Ez is egy fontos dolog.


2011. aug. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

hogy érted,hogy nem lehet bővíteni?

Amúgy nem rossz mobil

2011. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát, mint az androidnál. Bár nem egészen ismerem, nem tartottam még a kezemben okostelefont. Játékok,témák meg praktikus dolgokat amivel testre szabhatom a mobilom, akár wifin keresztül. Azt hiszem ilyen nincs benne, de ha van javítsatok ki.


Egyébként nekem is tetszik, az van tervben, csak ha talán akadna helyette jobb akkor azt szeretném inkább.

2011. aug. 11. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen :/ Nem annyira testreszabható.De amúgy ha 20-25 ezret beleadsz,akkor vehetsz egy olcsó Androidos mobilt.Vagy vmi előfizetéssel olcsóbb.

Példák:Move by T-mobile,Vodafone 845,Vodafone 858

Nem rosszak,de megvannak a hátrányok.Kis képernyő,játszani nem lehet rajtuk.De azért egy zárt op. rendszerű telónál valamivel jobbak

2011. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
D-juicénél venném meg, szal ezek a telefonok pont nem jönnek be. A család ragaszkodik ehhez a szolgáltatóhoz,még akkor is ha én másikat szeretnék.
2011. aug. 11. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A Star II is jó mobil.Főleg a Wifi miatt.Amúgy nekem Voda 845öm van,ezzel sem járnál sokkal jobban
2011. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!