Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S II-hőz eredeti...

Galaxy S II-hőz eredeti akkumulátort hol tudok venni és mennyiért? (budapest) mert két óra készenléttől 75%-ig merül az akku, fél napig alig húzza ki ha használom.

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen problémád van, akkor:


1) Helytelenül használiod a telefont. Alkalmazások futnak a háttérben, esetleg mobilnet, Wifi, GPS be van nyomva ezek mind hamar leszívják az akkut együtt végképp.

2) Ha a fenti nem igaz, akkor a telefün 100% hogy garanciális még, irány a szervíz nézzék meg, és ha hibás az akku, cseréljék.


Szerintem semmiképp ne rohanj új akksiért, én gyanítom, hogy az 1. megoldás lesz jó.

2011. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
energia takarékos módban használom, használat után mindig kikapcsolom, a wifi-t , fényerő automata, gps alig használom, alkalmazásokbol kilépek, ram-ot tisztittom rendszeresen, mozgó háttereket se használok, már... tisztába vagyok vele ezek az akksik egy napot birnak ki használat mellett...na de hogy ez fél napot alig húz ki az nem egészséges
2011. aug. 11. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont irány a szervíz!
2011. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!