Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Horvátországba is ugyanannyiér...

Horvátországba is ugyanannyiért küldök sms-t mint itt Magyarországon vagy külföldre drágább?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 20:50
 1/8 anonim válasza:
57%
Az attól függ, milyen hálózatba. Magyar számra ugyanannyiért, külföldi számra többért. pl 30-as magyar telóra ugyanannyi, mintha itthon küldenéd. FEltételezik, hogy te nem tudod, hogy hol tartózkodik az, akinek sms-t küldesz, így milyen jogon kerülne egy külföldön tartózkodó magyarnak küldött sms 3x annyiba?
2011. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Futurare ***** válasza:
300Ft/db ár körül van
2011. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Futurare ***** válasza:
Az elsőnek üzenem, hogy mivel az itthoni hálózat nem lesz elérhető, és a telefon másik hálózatot keres, a szolgáltató tudni fogja, hogy hol van. Ha nem értesz hozzá ne szólj bele.
2011. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Futurare ***** válasza:
2011. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Telenorról lenne a szó a barátnőm ma ment ki és nem tudom,hogy mennyibe kerül egy sms.
2011. aug. 11. 21:12
 6/8 anonim válasza:
20:57: Ki nem állhatom a flegma embereket. Csak elmondom, hogy 3 éve küldök sms-t Ausztriába magyar 30-as telefonra. Egyértelmű, hogy ott nem magyar hálózat van, de attól nekem nem kerül többe egy büdös forinttal sem, sőt ha felhívom, akkor sem én fizetem a különbözetet, hanem a hívott fél. Viszont ha osztrák számra küldök, akkor meg ott a t-mobile vagy bármelyik szolgáltató oldala, és meg lehet nézni, mennyibe kerül adott országba egy sms vagy hívás. Szóval te ne okoskodj.
2011. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy oldalt neten ahol ingyen smseket tudok küldeni amennyit csak akarok !

Akkor neki ugye nem kell fizetni ?

telenor az illető és nem akarom,hogy a különbözetet ő fizesse én meg írogatok neki :S

Nekem ingyen van de neki nem kell fizetni ha én írok ?

2011. aug. 13. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az automata hálózatkeresést, és ha valahol a magyar határ közelében van, akkor még van esélyed, hogy tudtok komunikálni a magyar hálózaton. Ha nem találja a hálózatot, akkor már a magyar adótorony hatáskörén kívül van, más nincs akkor, mint vissza az automata hálózatkeresést, és roamingolni.
2011. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!