Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Android-os telefon hogyan...

Az Android-os telefon hogyan működik?

Figyelt kérdés

Az alkalmazásokért fizetni kell? Mire tudom használni?


Sok jót hallottam róla, de nem tudom pontosan, hogyan működik. Épp telefonvásárlás előtt állok. Köszi a segítséget!


2011. aug. 11. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden telefonokban használatos op. rendszerre (WinMo, Apple, Android) lehet további programokat telepíteni.

Ezek egy része FREE (nem fizetős), de mindegyikre vannak fizetős alkalmazások is.

2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alkalmazásokért fizetni kell?

Felmész Marketre és ami mellett a Free van azt ingyen le tudod tölteni. Ami mellett egy összeg van azért meg fizetni kell, hogy letöltsed.


Mire tudom használni?

Mégis mit?


Első lépésként szerintem olvasd el ezt:

[link]

2011. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire tudod használni? Az Androidra 10000 felett van az alkalmazások száma, ezek legalább fele FREE...

Leírjam?

Nézz utána: www.appbrain.com

2011. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, amikért kell fizetni és vannak, amikért nem. Az ingyenesekben általában reklám van, fizetős társaikban viszont nincsenek. De az ingyenesben sem zavaró. Továbbá vannak olyan fizetős programok, amiknek nincsenek ingyenes változatai.


Mire tudod használni?

Hát.. ez elég tág :D

2011. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bocsi, nem akartam hülyeséget kérdezni, nekem ez elég új...:$
2011. aug. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!