Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Blade nem szaggat, akadozik...

A Blade nem szaggat, akadozik a menüje, a videók, játékok, alkalmaazások?

Figyelt kérdés
MINDEN játékok, alkalmazást hibátlanul visz? Van vele valami gond? Lassú, stb.? Aksija hogy bírja?
2011. aug. 13. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én eddig csak negatívumot hallottam/ olvastam róla. Az aksija elég gyenge.
2011. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

BÁRMELYIK ma használatos "okosabb" telefont intenzív használattal max. 4 óra alatt le lehet meríteni.

A nagy képernyőt, a magasabb ( min.600MHz, föleg ha kétmagos) processzor frekvenciát, a több RAMot nem adják ingyen. Ezek minél nagyobbak, annál több "villany" kell nekik..

Az akkuk meg nem lesznek nagyobbak, csodák meg nagyjából azonos időben készült készülékek nincsenek, mert akkor nem lehetne azt írni: könnyű.. 120g, és nem lehetne elég kis méretben megcsinálni.. A mai telefonokban 1200-1500mAh az akku. Mitől lenne jobb egyik a másiknál?

Az én telefonom, ha "kergetem" 4 óra, ha csak napi 2-3 telefon 5 nap.

Ennyi..

2011. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De. Angry Birds is akad, akármennyire tuningolod (ahogy azt én is tettem). És a menü is simán akad.
2011. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem! Én láttam csomó vdeót Youtube-n ott az Birds simán ment akadás nélkül! meg a 3D játékok is!
2011. aug. 16. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Akksi nálam 2 napot bír, ha Task Killerrel kiirtok mindent, akkor nem akaadozik és a játékok is jók, de komoly 3D-s teljesítményt ne várj tőle.

Ajánlom a Huawei Ideos X5 Pro-t.

2011. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha most akarsz venni akkor vegyel mert sztem tokreazt h megeri ami engem illet nekm t mobileos gyari 2.2es es a nagy fraszokat akad buheralatlan 2.2 es az angr birds vigan fut rajta semmi lagg nem ertem te mit csinaltal....a menu se akad csak picit lassab de nem zavaro amugy meg letoltessz egy launchert es mar nem latsz semmit csak azt h gyors....az akksi meg errol mar nagyon sok kerdes volt es ugy van ahogy a 2.hozzaszolo irta kesz passz
2011. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja es nem kell kiloni semmit attol nem lessz gyorsabb majd ha kell akk szol vagy kilovimaganak oksotelefon ez nem buta
2011. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első ~ 10 pálya még élvezhető. Végén már, főleg összetettebb, sok objektumos pályáknál szaggat. Nem ajánlom ezt a telefont, mert beleőrülsz a sok buherálásba, nagyon sok hibája lehet.
2011. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!