Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elveszett a mobiltelefon,...

Ha elveszett a mobiltelefon, azt már sehogy sem lehet megtalálni?

Figyelt kérdés
elveszett a teló, most próbáljuk letiltatni a számot, bár nem veszik fel ott a telefont. De gondoljuk vki megtalálta, mert nem lehet felhívni, úgyhogy kiszedték a kártyát...
2011. aug. 13. 16:01
 1/9 anonim válasza:
IMEI szám alapján megtalálhatják, de ne fűzzél hozzá túl nagy reményeket!
2011. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van a telefonnak egy kódja,ami alapján a rendőrség be tudja mérni sim kártyától függetlenül.Ezt a kódot úgy tudtad volna megszerezni,hogy beírsz egy kódot (ezt már elfelejtettem,hogy milyet),és kiír egy hosszú számomt.Na azt ha felírtad volna akkor meglehetne találni a telód.
2011. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vaaagy a dobozán / papírjain is rajta lehet az imei. (legalábbis ott kéne lennie)
2011. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a dobozán a kódot, és ezzel hogy lehetne megtalálni?
2011. aug. 13. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
úgy hogy feljelentést teszel a rendőrségnél hogy ellopták.
2011. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rendőrség-bejelentés-szolgáltató-letiltás a rendőrségi papírral.

Van már bizonyos telefonokban nyomkövető, amit be lehet állítani. Tiedben nem volt?

2011. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az enyém volt, tesómé, csak most vette szegény 2 hónapja, ilyen fain érintőképernyős xpeira. Igazából a zsebéből eshetett ki, mert biciklivel ment vhova, de azon az útszakaszon nem találta sehol, meg ugye nem lehetett felhívni. Most letiltattuk a kártyát vagy mit szokás ilyenkor, a régi számát azt mondták visszakaphatja, csak most nem tud új telefont venni, mert 2 éves hűségnyilatkozata volt, apukám is most vett egyet, meg anyukám is, tehát csak én vehetek új telefont a családba:/
2011. aug. 14. 00:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyomkövető? Hát nem tudom, h az volt-e:/
2011. aug. 14. 00:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sajn ez úgy működik hogy sehogy. Elmehetsz a rendőrségre, megteheted a feljelentést, de láttál már rendőröket amint embereket állítanak meg hogy ellenőrizzék a telefonjukat? A komolyabb hálózati keresés meg kicsit költségesebb mint egy telefon ára, ezért csak komoly bűneseteknél alkalmazzák. Bemész a szolgáltatóhoz és letiltatod a telót, ennyit tehetsz, és akkor aki megtalálta, csak levélnehezéknek tudja használni.
2011. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!