Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi éri meg jobban? ZTE Blade...

Bazsko kérdése:

Mi éri meg jobban? ZTE Blade (oange Sanf rancisco) \Libra vagy LG optimus One P500?

Figyelt kérdés
az említett két ZTE modell majdnem ugyan az, egyedül a küllemük más... a ZTE mobil legolcsóbb ára: 39.990FT, az LG optimus one P500 ára pedig 34.500FT! eddig a ZTE Blade tetszett, de hallottam hogy sok hibás termék van :s... a Libra-ban kijavították a Blade hibáit? a(z) LG-nek pedig az ára tetszett meg, viszont nővérem tegnap vett red bullos optimus p500-at és nekem kicsinek bizonyult a képernyője, ráadásul még az angry birds is megakadt néha :S ... a ZTE-nek meg tetszik a mérete és a kijelző mérete is, csak a külleme ocsmány, de azt már megszoktam :D... szóval mit ajánlotok? melyik éri meg jobban? 15/F
2011. aug. 13. 17:13
 1/5 A kérdező kommentje:

a ZTE blade második nevét elírtam...

Orange San Francisco a második neve :)

2011. aug. 13. 17:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 15/f vagyok és bár én Galaxy Acet fogok venni, neked a Blade-t ajánlom. Kifejezetten fiú telefon, már nagyon ritkák a hibás darabok. Azért terjedt el, mert az első szállítmányban minden hibás volt. DE nekem külsőre a Libra tetszik. Tehát Blade vagy Libra :)
2011. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És már sok helyen olvastam, hogy nem szabad LG telefont venni, mert rosszak minőségileg. De gondold át :)
2011. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a Libra az abban más, hogy gyárilag független. vedd a sima blade-et sztem. vagy orange sf-t amoleddel
2011. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor vagy telenornál veszek, vagy xxlgsm-nél pesten :)

kösz a segítséget :D amúgy is a blade tetszett, csak tudni akartam mi a jobb választás :D

2011. aug. 14. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!