Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene valaki Nokiára való...

Segítene valaki Nokiára való telepítésben?

Figyelt kérdés

A zedge.net oldalról töltöttem le egy témát a Nokia 5800 xm telefonomra, de nem találom sehol. Hova menti, amikor kijelöltem a memóriakártyát telepítési helyül? De egyik mappában sem találom. :(

A másik kérdésem az lenne,hogy miért fogy folyamatosan a telefon memóriája, amikor nem is teszek rá semmit? Ha összekötöm a PC-vel, nem mutatja, hogy mi foglal el sok memóriát a 86-ból. (Már csak 23 MB szabad.) Pedig én szeretnék még pár dolgot letölteni. Előre is köszönöm a segítséget!


2011. aug. 13. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy nem fogod megtalálni a témát, csak ha bemész a Beállítások-Témák-Általános ha symbianod van. A memória meg szerintem a gps miatt fogy ha használod azt.
2011. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A GPS-t én nem használom. Hogyan lehetne törölni a telefon memóriájából a felesleges fájlokat?
2011. aug. 14. 09:24
 3/3 anonim válasza:
szia! nekem is ilyen telóm van és azért fogy a c-ről a hely mert ha telepítesz vmit(mem.karira is) akk a proi az csi rendszer fájlokat is, hasonlóan mint a gépnél, ezek kb néhány kb-tól 1 megáig vannak(méretileg) és ha letörlöd a progit, akk ezek a fájlok megmaradhatnak. amugy ez engem is nagyon idegesít :@
2011. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!