Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG Optimus GT540-ben ki...

Az LG Optimus GT540-ben ki lehet cserélni a 3 megapixeles kamerát,5 megapixelesre? Ha igen, akkor körülbelül mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 01:28
 1/8 anonim válasza:
Nyilván megcsinálja neked valaki, de romlik majd a telefon megjelenése, oda a garancia,könnyebben meghibásodik. Meg szerintem olcsóbb venned egy másik teló!
2011. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg ezt a telefont. Azért döntöttem e mellett, mert 17 éves vagyok, lány, és az összes pénzemet Samsung Galaxy Ace-ra akartam költeni, de rájöttem, hogy nincs szükségem egy ennyire okos telefonra, hiszen csak smsezésre használom, és felesleges pénz kidobás lenne. Megtaláltam az LG Cookie KM 570 telefont, és úgy gondoltam az jó lesz, de aztán rátaláltam erre, és elbizonytalanodtam. Tudom, hogy az LG-k nem jó telefonok, de Nokiát semmiképp nem szeretnék, a mostani samsungok meg nem tetszenek, csak azok, amik számomra megfizethetetlenek.
2011. aug. 15. 01:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Xperia X10 mini pro, Xperia mini pro?
2011. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minek neked 5 megás kamera? azt irtad hogy csak sms-ezésre kell! nem?
2011. aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De akkor legalább kezelhetőbb telefont néztél volna (rezisztív a GT540)


Szerintem ki lehet de akkor könnyebben meghibásodhat.

2011. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A középső válasz adónak, hihetetlen, nem választhatom azt amelyiket én szeretném? Minek nekem? Erre milyen értelmes választ lehet adni? Csak. Úgy bosszant, épp lemondtam egy telefonról, mert tudom, hogy pénz kidobás lenne, és k.urva nehéz volt, ezt elfogadni, hátat fordítani a makacsságnak, had legyen már 5 megapixeles kamerám. Kösz.



Máté, köszi, akkor felfogtam, mert az első válaszoló is ezt írta, hogy ne cseréltessem ki, nem fogom.


Én is gondolkoztam a mini prokon, hát, majd meglátjuk..

2011. aug. 15. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:

ha nem kell annyira okos teló akkor mondjuk nokia c5-03 (soha nem mondanám a nokiát,de most igen,mert szép képeket csinál)

esetleg egy sansung galaxy mini,lg optimus me,sony x8

2011. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Samsung Galaxy mininek nagyon csúnya a kijelzője, meg amúgy sem tetszik, az LG optimus me ugyan úgy csak 3 megapixeles, mint a fent említett, és itt is a kijelző színeivel, felbontásával van bajom. Gyűlölöm a Nokiákat, de ezt megnéztem, és egész megtetszett, a Sonyn is gondolkozom.
2011. aug. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!