Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek meg inkább?...

Melyiket vennétek meg inkább? Sony ERicsson Xperia X10 vagy Samsung S8500 Wave?

Figyelt kérdés
Elmondom, hogy én megnéztem a profi tezteket, és a Samsung jobb, és olcsóbb, de az előző telón is Sony volt, úgyhogy az X10 mellett szól az, hogy kötődök a Sonyhoz, meg az jobban tetszik, és ott van az Andorid Market, úgyhogy nem tudom, hogy melyiket válasszam, mert ezek a tulajdonságok kiegyenlítik egymást.
2011. aug. 15. 11:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem az X10-et vedd meg,az jobban is néz ki,meg ahogy írtad ha az előző telód is Sony volt akkor szerintem ez is az legyen.
2011. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy a szívem Sonyt mond, az eszem meg Samsungot :D És nekem teljesen egyenlő a 2 telefon jelen esetben: X10 - Android Market, Sonyhoz való kötődés, jobban néz ki, (bár ezek nem olyan lényeges tuladjdonságok, Wave - jobb, olcsóbb
2011. aug. 15. 12:16
 3/5 sieved420 válasza:
nekem wave-em van és nagyon elégedett vagyok vele. A kijelzője bámulatos!
2011. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem én is a Wave mellett fogok dönteni, mert egyszerűen jobb, többet tud, mint az X10. A Samsung Apps-ből mennyi hasznos program vagy jték tölthető le?
2011. aug. 15. 15:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Várok még véleményeket, tapasztalotakat ;)
2011. aug. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!