Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE blde használtan 33ezerért,...

ZTE blde használtan 33ezerért, vagy Sony Ericsson újonnan (2.1-el) 25ezerért? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen sony?
2011. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ZTE Bladet vettem feltöltökártyást 33e-ért két év garanciával.

Miért venném ennyiért használtan garancia nélkül?

2011. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson, speciel nekem kezelhetőbb,jobb kinézetű,"okosabb". Ha a te helyedbe lennék, azt venném. De mondjuk ez a sony ericsson fajtájától függ mert ha pl: xperia 2 akkor ne azt :D
2011. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TOMAtm ***** válasza:
én 31ért láttam valahol pont 1 hete.a ZTE-t.szerintem az jobban megéri,bár minden tiszteletem a sonyé,a blade sokkal többet nyújt az árához mérten.
2011. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy X8, de még a Blade-hez is van garancia, 1 év! És most írt a srács, hogy 30ért odaadja!
2011. aug. 15. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!