Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értem.! Nemrég kaptam egy...

Nem értem.! Nemrég kaptam egy mini prot. és akarok rá játékokat tölteni meg alkalmazásokat. Bejelentkezek google fiókkal és megkeresem amit leakarok tölteni. Hogyan?

Figyelt kérdés
De nemtölti. (gépen nem telón. ) nemtudok angolul szval -. - de google fordító aztirta h vmi nincs telefonszám megadva vagy mi. De nemértem teljesen. Hogy van ez?hogyan kell letölteni telóra android marketről.??? (gépről telóról nemtudok mert ott pénzt vesz le a net meg nem jelentkezik be.. -.-) mit kell megadni telefonszámot vagy miiit? és hol? SEGÍTSETEK!
2011. aug. 17. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs a google fiókodhoz hozzárendelve egy telefon. Így meg nem tudja a rendszer, hogy melyik telefonra is kéne telepíteni az adott alkalmazást. Jelentkezz be a telón is google fiókodba és máris minden működni fog.
2011. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyszerre mind a 2őn? de telómon most nincs pénz.. és akk először gépen jelentkezzekbe?:D am köszzii.:)
2011. aug. 17. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy melyiken jelentkezel be először csak be legyél jelentkezve mind a két helyen. Otthonra nyugodtan vegyél egy wifi-s routert, mert az android csak a nettel lesz teljes értékű.
2011. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké,köszii.:) van itthon wifis router csak azmeg egy másik téma h mért nem tudok csatlakozni hozzá.. xD mindig azt irja ki a telóm h leválasztva... pedig beirom a jelszót..:S
2011. aug. 17. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a telefont újraindítani, wifi ki be vagy ellenőrizni a rootert?
2011. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Router nem rooter. rootolóval csatlakzni :D.
2011. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hogyankell ujrainditani? ki/be kapcsolni?xD nagyonnemvágom.:D
2011. aug. 17. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a wifit nem tudod kikapcsolni :). Az újraindítás alatt pedig azt értem hogy kikapcsoldo a telefont majd be.
2011. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dekitudom kapcsolni a wifit..xddd jaértem.xD
2011. aug. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!