Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meik jobb samsung...

Lazar bela kérdése:

Szerintetek meik jobb samsung corby vagy a samsung 3350?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a wifit úgy éred el, hogy veszel (vagyis a válaszaid alapján inkább anyukád vesz) egy wifi képes routhert vagy elmész egy wifi hotspothoz ilye a mcdonalds vagy buszokon is van ilyen ami pesten van kávézókban plázákban...
2011. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
most miért vezeted félre barkóci? attól hogy nincs benne 3G még simán lehet benne GPRS
2011. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 bp1985 ***** válasza:
Telefont vegyél, ne kínai gyerekjátékot.
2011. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira választani kell, akkor inkább Samsung Chat (3350)... Na TESSÉK, KIMONDTAM*írtam...:D
2011. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha a telefonodon van Wifi, az azzért jó, mert te tudsz ingyen netezni a mobilon. Sajnos ezek a telefonok, hogy úgy mondjam már rég kimentek a divatból. Sőt! Van akinek már az első telefonja ettől sokkal menőbb :)

Ha nem szeretnél wifis telefont, akkor ez a kettő közül a legjobb a Corby. Osztitársamnak is ilyen van, és használható. Zenehallgatás, bluetooth-ozgatás, fényképezés, és facebook. Más egyebet nem igazán tud. Normális képeket se nagyon tud készíteni, mert csak 2megapixeles kamcsija van.

GOndold át. Nem tudom mennyibe kerül, sztem nem drága, de ha nem sajnálod a pénzt, 30-40ezer között már jó kis androidos telefonok vannak.

2011. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! elfelejtettem írni, hogy olyan fél év után a corbyán elpusztult a bluetooth.
2011. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!