Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen program Androidr...

Létezik ilyen program Androidra pl Marketen? ZTE Bladesek előnyben.

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy ZTE Bladem. Van rajta egy 2.2es Andro. Lényeg a lényeg, hogy mikor kioldjuk a billentyűzárat akkor a képernyőn nekünk ZTE-n balról jobbra kell húzni középig a cuccost hogy feloldjuk a billentyűzárat. Xperia-n láttam olyat hogy egy köralakot kell leírni az ujjunkal a képernyőn, hogy feloldjuk. HTC-n egy karikát kell áthúzni a képernyő tetejére. Egyszóval láttam sok félét! Ez telefon illetve szoftver függő? Vagy esetleg van ilyen kis launcher hogy lehet válogatni milyen módon akarom felnyitni a billentyűzárat? Remélem érhető voltam! :) Másik kérdés: ZTE BLADE Andro 2.3 mikorra várható?
2011. aug. 18. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Android beépített beállítás.

Menüből állítható.


Beállítás

Hely és biztonság beállítások

Képernyőzár feloldása

Mintázat

2011. aug. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Andro-nak hívni az Androidot kegyetlen nagy f*szság. Droid inkább, ha már nem bírod kiírni az Androidot. Vagy elég ha 2.1 helyett Éclair-t, 2.2 helyet Froyót, a 2.3 helyett Gingerbreadet használsz.
2011. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lockbot, widgetlocker, goto lockscreen és még egy ami full olyan mint a Sense 3.0-nak a locksreenje (ez a karika húzogatós): Agile Lock
2011. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszló te vagy az én emberem! Köszönöm! Szuper! :) Akkor mégegy kérdésem lenne feléd!:D Melyik az az időjárás progi, amelyiknél pl ha esik az eső akkor egy ablaktörlő törölgeti a képernyőt? :D
2011. aug. 18. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a HTC gyári időjárás widgetje. Az viszont úgy tudom nem megszerezhető és más alkalmazás nem is tudja.
2011. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy SonyEriccsonon láttam pedig :/
2011. aug. 19. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Na kicsit utánanéztem ennek és igazad van. Van ilyen. A neve Weater & toggle widget és a hozzá való weather forecast addon. Egy videón láttam. Az ablaktörlés nem tudom megy-e, de a videón látható felhős efektből arra következtetek, hogy tudni fogja ezt is.

http://www.youtube.com/watch?v=bXz0BbdPR_w

2011. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm munkád és kutatásod! Utánna néztem énis Marketen, sajnos fizetős! De jó féle :D
2011. aug. 19. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!