Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért és milyen biztonsági...

Miért és milyen biztonsági kódot kér a régi Nokia 6210 telefonom?

Figyelt kérdés
Vettem bele új SIM kártyát és miután beírom a Pin kódot, kiírja, hogy A telefon korlátozva és Korlátozási kódot kér.. Eddig ilyet sosem írt ki. A régi SIM kártyáját ha visszateszem és beírom a PIN kódját, bekapcsol és semmi ilyesmit nem ír ki. Miért lehetséges ez, mit tudok tenni?
2011. aug. 19. 12:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Egy másik hasonló kérdéshez valaki azt írta, hogy próbálja ki a 1234, 12345, 0000, 00000 kódokat, én nekem ezeket nem fogadta el. Hasonló kódokat tudtok javasolni?


Olvastam ezeket:

[link]

[link]

Csak nekem az a bibi, hogy nincsen ehhez a telefonhoz USB kábel.. legalábbis nem találom..

2011. aug. 19. 12:30
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha azt írja,hogy korlátozás, akkor nem független a telefon és ha azt írja,hogy add meg a biztosnági kódot, akkor kell a 0000-00000....sbt kód!
2012. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!