Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s vásárlás előtt...

Galaxy s vásárlás előtt állok, meddig bírja az akkumulátora?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 22:18
 1/8 Fuuton ***** válasza:
Az enyém kb. 1 nap, ha folyamatosan nyúzom.
2011. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szokásos okostelefon!

ha adod neki az érzést 1 nap aztán kifújt neki!

2011. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy munkanap vagy 24 órára gondoltok,mert nekem reggel héttől este hatig kellene használnom.
2011. aug. 20. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem addig ki fogja bírni!

mire használnád folyamatosan ?

2011. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Főleg hívásokra,esetleg pár darab e-mail küldésére és a böngészőt is használnám a munkám miatt.
2011. aug. 21. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor simán ki fogja bírni!
2011. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 beco26 válasza:
Sokat bír. Én szinte folyamatosan telcsizek, folyamatos wifi kapcsolat, és még a GPS is ketyeg néha. A kocsiban feldugom a töltőre, illetve a kellemetlen helyzetek elkerülése végett minden éjszaka. Magában a telcsiben van egy intelligens töltésvezérlő, nem teszi tökre az össze-vissza töltés. Az enyém lassan két éves, nagyon szeretem, és semmi baja. Vegyél neki tokot, mert a maszatos kijelzőn semmit sem fox látni. Mivel csak bőrérzékeny (tehát nem hagyományos érintő képernyős) a kijelzője, minden tevékenység csak húzogatással, pötyögtetéssel műxik rajta, ezért elég gyorsan koszos lesz. A kemény bőrtok praktikus, de nem tisztítja a kijelzőt, a "hátúlmeghúzokegybarabbőrtéskijönatelcsi" tipusú szerintem jobb, de mindig gond van a tokkal, hogy hova is tegyem. CSAK PONTOS, termékspecifikus bőrtokot vegyél hozzá, igenis bontsa ki az eladó, próbáld ki, és ha tényleg passzos, csak akkor vedd meg (a gagyi iphone 4 tokja nem jó hozzá!!!)
2011. aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1 napot, tehát az enyém reggeltől estig megy. Sokat játszom vele, rengeteget böngészek, használom rendesen. Kora reggeltől késő estig megy, tovább nem bírja. De éjjelre mindig bedugom, és reggelre fel is tölt, szóval nem okoz gondot.

A többi hasonló telefon akksija se bírja tovább, és nagyon jó telefon, imádom.

2011. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!