Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c7 vagy Samsung Galaxy...

Nokia c7 vagy Samsung Galaxy mini? (Más telefonok nem érdekelnek)

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok jobban a KETTŐ közül? Zte, meg hasonlók nem érdekelnek, úgy is ezek közül választom az egyiket, szóval ha már egy ilyen üzit akartál írni le se írd. Szóval azt hallottam, hogy Nokiát nem érdemes venni érintőképernyősbe, mert nem bírja sokáig. Miniről sok jót hallottam eddig, de a Nokia jobban tetszene. Szerintetek?
2011. aug. 19. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem c7 van, és teljesen tökéletes minden rajta, beleértve a kijelzőt is. Használtam sgst is, de mégis a nokia az ami jobban bejött. Írják sokan, hogy semmire se való a symbian, pedig sok tekintetben jobb mint az android, van amiben nem, de ez nézőpont kérdése. A c7 korrekt telefon, merem ajánlani. Én nem cserélem le egy jódarabig, mert nekem nagyon bevált.
2011. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na végre egy pozitív válasz a nokiáról!:) Köszönöm szépen.
2011. aug. 19. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:

A kettő közül a C7 volt már a kezemben.

Alapvetően nem kedvelem az érintőképernyős telefonokat, de a C7-et gondolkodás nélkül elfogadnám, ha valaki felkínálná, hogy ad egyet.

Nagyon szép a dizájnja és minőségi hatást is kelt az összkép.

A fényképezője kicsit gyenge (főleg a fix fókuszpont miatt), de szerintem nem olyan nagy gond az, mert aki komolyan foglalkozni akar fényképezéssel, annak úgy is van egy rendes fényképezőgépe.

2011. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát na látod ezzel én is így vagyok. Van 2 fényképezőm, bőven elég. De az a baj, hogy nem a fényképezője miatt nem ajánlják, hanem hogy nem jól van megcsinálva az érintőképernyője. Meg a szokásos duma, hogy sokkal rosszabb, mint régen volt. Amúgy szerintem is nagyon szép telefon, szinte nekem ez a legszebb mind közül.
2011. aug. 19. 23:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a választ:)
2011. aug. 19. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
az első vagyok. Semmi baj a kijelzővel. Tökéletesen érzékel minden apró érintést, szinte hozzá se kell érni, még a nagyítás nélkül ott a gykn lévő oldalakat a számokra értem is okosan eltalálja:D a minőségre, színre nem lehet panasz. Amúgy nincs autofokusz a kamerán, de 1 m feletti távolságból amire a legtöbben használják a mobilt az annyira istenített sgstől sokkal jobb képeket csinál. Amúgy ha bemész vmi normális üzletbe megengedik hogy kipróbáld.
2011. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jobb az Sgs-től? pedig az igencsak drágább, és mindenki tényleg isteníti. Amúgy az nekem is tetszik, ha nem lenne ennyire drága, csak mondjuk mint a Nokia c7, akkor tuti azt venném, nem kérdés. De most nagyon megnyugtattál a válaszaiddal, mert kezdtem már lemondani róla..
2011. aug. 19. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejött mint az sgs. Tehát nekem jobb. Másnak nem biztos. Használtam azt is egy ideig, de az android nagyon nem volt szimpi.
2011. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!