Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy tapasztalatok,...

Motorola Defy tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Mobiltelefon vásárlás előtt állok, eddig Defy áll az 1. helyen, 2. helyen a Galaxy Ace, 40-50E Ft rá a keret T-Mobilnál 2 éves hűségidővel. Van esetleg ennél is jobb más alternatíva? A magyarosítás és az Android 2.2 frissítése garancia elvesztése nélkül megoldható? Ha ezek meg vannak, akkor már mondhatni "tökéletes" telefon lenne nem? Mire kell még figyelnem, tanácsok? Előre is köszönöm a válaszokat. üdv


UI: Megéri várni a +-ra? 49.999 Ft most a t-mobilnál a defy, várjak még? Lassan már nem is lesz Mo-n.


2011. aug. 19. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Defy tulaj vagyok. Az Ace Bada-s telefon felejtsd el sürgősen...


A Defy nálam rendszeresen megakad, szóval ha éppen szinkronizálja a leveleket akkor belassul, illetve szeret néha elgondolkozni. A kamerájával is szokott zűr lenni, nem minden app szereti. Ja és persze fagyás is volt már, de ezeket ne vedd szentírásnak mert sokat hackelgetem és mostmár nagyon ráférne egy restore... :)


Magyarosítás garivesztés nélkül nem oldható meg csak részlegesen. A 2.2 frissítés nem jár garivesztéssel mivel azt a gyártó biztosítja a hivatalos update programjával.


Az van, hogy ennyi pénzért a legjobb választás a Defy, de sokkal jobban jársz ha gyűjtesz még hozzá ennyit és veszel egy iPhone-t, vagy egy Win7 -es mobilt.

2011. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy nagyon szerettem a defymet de az van h mindig akkor hagyott cserben amikor a legjobban szükségem lett volna rá, így nem tudom teljes szívből pozitívan értékelni. Persze nagyon jó társ a mindennapokra de nálam nyaralás közben a google maps sorozatosan befagyott, műholdat mobilnet nélkül nem lát, a kamera app 10 fotónként kifagy, időnként eldobja a simkártyát úgy h nem szól róla és azt veszem észre, hogy este amikor kirakom a zsebemből írja, hogy jött 20 nem fogadott hívásom...


Szóval ezek vannak.

2011. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én inkább várnék erre a mobilra: [link]

Nem sokára lesz magyar országon.:D

2011. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja igen és amit teljesen elfelejtettem az pedig a Motorola gusztustalan update rendszere. Kiadták a defy-t 2.1-el akkor amikor minden telefonon már android 2.2 vagy 2.3 volt. Már lassan a 2.6-jön ki erre a Motorola kiadta a 2.2 -t a defyre az usaban aztán az EU-ra sz*rva még 1-2 hónapig nekünk nem. Végülis kiadták a 2.2-t ami már bőven nem mai gyerek de részükről itt be is fejezték a frissítést, 2.3 vagy újabb frissítés már nem várható a defyre.


Az egészhez hozzátesz, hogy mivel zárt a bootloader (nem sok gyártó zárja le de a Motorola igen) ezért akármilyen firmware-t nem hackelhetsz rá!

2011. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Panda Péter ***** válasza:
csak egy apróság. az ace nem badás telefon.
2011. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább az ace:)
2011. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ace helyett inkább SE Mini Pro...
2011. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudok dönteni, akkor mégse Defy legyen? Az a mini pro sztem túl kicsi,
2011. aug. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!