Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230. Tegnap vettem...

Samsung s5230. Tegnap vettem a telót egész jó bár nincsen rajta wifi. Tudom, hogy nem lehet rá tenni, lehet-e ingyen facebook rajta, úgy mint a tmobil-nál. Úgy tudom, hogy lehet és ott az üzletben be is állítják. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 23:37
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Még jó a telefon, majd megbánod :) A facebookot magad is be tudod állítani, ha tudsz olvasni. T-mobile oldalán fent van érthetően. Ha nem sikerül, akkor inkább ne facebookozzál. Azt meg ne írd, hogy jó kis telefon, mert nem az.
2011. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet, mert csomag alapú netet lehet használni, ahhoz nem kell wifi.
2011. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze ha a telefonod független és veszel egy t-mobileos simet valamint regisztrálsz legalább a StartNet díjcsomagra.
2011. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!