Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-as telefonomra...

Nokia 5230-as telefonomra letöltöttem a nokiaprogramok.hu oldalról alkalmazásokat, játékokat. A kijelző felét elfoglalják az "irányító gombok". El lehet ezeket valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés
Így az alkalmazások és játékok szinte használhatatlanok, hogy lehet megoldani, hogy teljes kijelzős legyen? Köszi.
2011. aug. 20. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

nem mindegy hogy milyen kijelző méretű játékokat töltöttél le!

ha kis kijelzős telora való a játék akkor nem tudsz vele micsinálni! és ha nem érintős a játék,program akkor a telo alapbol kirakja a virtuális billentyűket és ezeket nem lehet eltüntetni!

2011. aug. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. :) arra gondoltam, hogy amikor kiválasztottam az elején a telefon típusát, csak ezeket az alkalmazásokat kínálja fel. :(
2011. aug. 20. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!