Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade-t akarok venni, de...

ZTE Blade-t akarok venni, de interneten sehol sem találok semmi jót! Milyen hasonló tudású telefon van? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Újszerű, új állapotban szeretnék venni, T-MOBILOSAT, de egyszerűen semmi normálisat nem találok. Milyen hasonló tudású telefon van, amit érdemes megvenni? (ami fontos: JÁTÉKOK, ZENE, INTERNET, MULTIMÉDIA)
2011. aug. 20. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kicsit többet is feláldozol a telefonért ?

Mert akkor Samsung Galaxy Ace :-)

2011. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha kicsit többet is rá áldozol akkor motorola defy-t vegyél és semmi képp ne ace-t
2011. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

És ezt is elmondod hogy miért ne vegyen Acet?

Csak azért mert a defy ütésálló?

2011. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha sokkal többet is ráádozol Galaxy S és semmiképpen sem defy :D.


De komolyan:

Ha rászánsz egy kicsit akkor Ace és hagy békén azt a defy-t mert átlagos igényű embernek jó átlagos telefon is.


Átlagos igény alatt azt értem hogy: megfelel akármilyen képernyő, akármekkora képernyő, kamera csinéljon jó képeket, jól szóljon a hangszóró stb.)


Ezekbe mind bennevan az Ace. De mielőtt jönnének az Ace utálok én elmondom hogy az Ace az IGcamera segítségével tud felvenni 480x640-es videókat. Ugyenzt az újítást hozza a Gingerbread neki (amit NEM rootolva nem tudsz rátenni a defyre)


Inkább várd meg a Samsung Galaxy Xcover-t. Defy úgyse sokáig él majd a t-mobilenál (remélem 666 :D).


Az Ace hasonló tuudású és 15.000-16.000-el drágább. csak a képernyője rosszabb.


A Defy 24.000-el drágább és ugyanannyit is tud.

2011. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Máté,végre nem vagyok egyedül h itálom a defyt:'D

Állandóan azt istenítik,miközben nemtud a telefon semmit -.-

Biztos egy nagy okos elkezdte gyakorikérdéseken h milyen jó meg minden,a többi majom meg utánozta,miközben tapasztalatuk sincs a telefonnal szemben:)

Ugyanez volt 1-2 hónapja a ZTE Blade-val is...

Istenítették azt a telefont.Amikor valaki megkérdezte hogy jó android telefonok 40-50ezer környékén a 10 válaszból 8 ember azt írta h vegye a zte blade-t,miközben semmi tapasztalata sincs a blade-val:)

Akinek volt tapasztalata,az meg csak negatívumot írt.


Szóval kérdező:

NE VEGYÉL DEFYT!!Inkább Acet:)

De ha tényleg kicsit még spórolsz,akkor Galaxy S Vagy Galaxy S Plus:)

2011. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*utálom
2011. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:14


Mert utálja az Ace-t ahogy én a Defy-t. De ha csak a Defy jöhet szóba akkor persze ajánlom annak akit nem érdekel az Ace, és ez lenne az amit az a hozzászóló nem merne (vagy akarna) megtenni azokkal akit meg a defy-t nem akarják.



ütésálló,vízálló,porálló: mind tökéletesen FELESLEGES annak aki azért veszi a telefonját hogy használja és nem azért hogy dobálja meg a kádban kockuljon vele (amit nem lehet mert a képernyője víz alatt teljesen használhatatlan. (aki nem hiszi olvasson lejjeb mert azt a Technetből linkeltem be.) Annak is felesleges ez aki tud vigyázni a telefonjára.



Nos, egy dolog a strapabíró kivitel, de vannak ennek hátrányai is. Hiába vízálló a Defy, nedves környezetben szinte használhatatlan, mert az érintőképernyő nem érzékel megfelelően. A nedvesség megzavarja ugyanis a kapacitív technológiát, így ha vizes a felület, nyomogathatjuk, nem történik semmi, vagy nem az történik, amit szeretnénk. Gépelni például lehetetlen vizes kézzel, mert a virtuális billentyűzet téveszt, dupláz. A kádban történő internetezést felejtsük hát el, ahogyan az SMS-ezést is. Ha bejövő hívásunk van, szinte lehetetlen nedves környezetben felvenni, hiszen ez is a képernyő érintésével, simításával történne. Hívást meg se próbáljunk kezdeményezni ilyenkor, mert az lesz a vége, hogy felhívunk pár olyan valakit, akiket nem szerettünk volna.

2011. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Biztos csak azért utálja a defy-t mert van itt egy felhasználó (annyira emlékszek csak hogy Fuulton a neve vagy hasonló). Na ős is utálja szerintem de nemhiszem hogy őt követné.


Én viszont nem követek senkit mert Defy utálót itt nehéz találni.


Volt egy kérdés ahol a Defy-t hasonlították össze az Ace-el. Kb 30 válasz legalább érezett rá. A kérdező utolsó mondata az volt hogy tetszik neki mind két telefon de az Ace-hoz még így is jobban vonzódik.

2011. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ühüm.

Osztálytársamnak van defyje(azaz azóta kapott egy új HTC Wildfire-t -.-"".amit kise tud használni,aztse tudja miazaz android).

Hát nekem a defy nemjöttbe:)

Szerintem az olyan átlagos telefon.

2011. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a HTC Wildfire-t ki se tudta használni akkor mi volt a Defy-vel? :D
2011. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!