Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tennem, hogy le...

Mit kell tennem, hogy le tudjak tölteni Marketről?

Figyelt kérdés

Még sosem csináltam ilyesmit, egyáltalán nem értek hozzá. Van gmail fiókom, azzal be is vagyok jelentkezve, de ha a letöltésre megyek, a következőt írja: There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account.


Csak rögtön a telefonra tudok letölteni? A laptopra nem?


2011. aug. 20. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefonodon van egy market ikon abban kell bejelentkezned a gmail-oddal, de ha gépről indítod el a letöltést akkor is a mobilodra foglya letölteni, nem a laptopra.
2011. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. A mobillal csatlakozol a netre: WIFI, mobilnet amid van.

2. A mobilon megnyitod a Market alkalmazást, a gmailos adataiddal belépsz

3. A számítógépen ezt nyitod meg: [link]

Jobb felső sarokban "sign in". Itt is a gmailos adataid adod meg.

4. Keresel valamit ami tetszik. A FREE ingyen van, ahol számokat látsz, az a letöltés ára.

5. Rákkattintsz az INSTALL gombra, majd egy fehér ablakot dob és ott is INSTALL, majd OK.

6. Ha kiírja hogy hamarosan letöltésre kerül, akkor nézz a telefonodra. Az értesítéseknél jelezni fogja a letöltés folyamatás, majd a telepítést. Ha kész, lesz egy új ikonod a menüben.

2011. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval nem lehet először a laptopra tölteni, értem. Mert azt tudtam, hogy a telefonon, hogyan töltök le, de azt remélem, hogy úgyis lehet, hogy először a gépre kerül. Még valami, ha megjelenik az új ikon, azt nem lehet valahogy mappába rakni? Mert ha rákattintok, azonnal elindul az alkalmazás, áthelyezi nem tudom.


Egyébként köszönöm mind a két választ, ment a zöld tappancs.

2011. aug. 20. 15:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam.
2011. aug. 20. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!