Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Nokia C5-03 telefonban a...

Új Nokia C5-03 telefonban a jobb felső sarokban egy boríték jel villog. Én úgy tudom, hogy ez más telefonoknál is szokott lenni és hogy eltűnjön be kell állítani valamit. De mit?

Figyelt kérdés
Egyébként az "üzenet" (amúgy ez nem egy sms vagy ilyesmi) azt írja, hogy megtelt a SIM (szerintem nem). Mit tegyek, hogy eltűnjön a jel?
2011. aug. 21. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Törölj az smsek közül?
2011. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a névjegyeknél, hogy mennyire van tele a simkártyád. Ha tele van akkor azért villog, de nem boritéknak kellene akkor... O.o SMS lesz, próbálj meg kitörölni párat.
2011. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sőt. Lehet E-mail-ed érkezett. Nézd meg az E-mail mappád is.
2011. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem e-mail, nem sms. Nokia n97 telefonunknál ugyanilyen jel vilogott és a beállításoknál kellett valamit, csinálni csak nem emlékezünk mit:(
2011. aug. 22. 07:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy hova menti az sms-eket! Telefon memória vagy memóriakártya. Lehet átkell álítani a memóriakártyára az tetszeni fog neki!
2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

DE MÉG EGY SMS SINCS RAJTA!

MOST AKK MI VAN? :( :(

2011. aug. 22. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor dobd ki XD nem tudom :S
2011. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Helló! nekem is ez volt a problémám, sikerült megoldani.

1:Menu-> üzenetekbe belépsz.

2:opciók->sim üzenetek

3: opciók->másolás-t választod, és ott a saját mappát választod. Ekkor az összeset átrakja a (gyárilag 2g-s) memóriakártyára. És ekkor eltűnik. Szerintem ez a telefon nem kezeli, vagy nem jól a SIM-re mentett üzeneteket. De ha új telefonod lesz visszatudod másolni.

2011. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!