Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy ACE. Nezetni...

Samsung Galaxy ACE. Nezetni csak wifin keresztül lehet?

Figyelt kérdés
Próbáltam elindítani az Internetet, YouTubeot, Gmailt és sehogy se. Régi telefonomon (ami gombos volt) csak megnyomta a 0át és már kapcsolta is a Telenor internetet. Evvel a telefonnal csak wifin keresztül tudok netezni?
2011. aug. 21. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, tudsz vele rendesen is. APN be van állítva? Mobilnetet nem tiltottad le? Wifiközelben vagy? (Mert akkor a wifit fogja használni nem a mobilnetet)
2011. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Elmagyaráznád kicsit hosszabban? Ez az első Androidos telefonom, tegnap vettem. Szóval még nem nagyon ismertem meg. Légyszíves.
2011. aug. 21. 22:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja csak tegnap vetted? Pont kérdezni akartam, hogy szereted-e, meg vagy-e vele elégedve, mert én is ilyen telefont szeretnék majd, de akkor mindegy.:)
2011. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Egyenlőre minden oké! :)


Te voltál az első válaszoló is? Csak mert olyat nem találtam, hogy APN, hanem VPN-beállítások-at.

2011. aug. 21. 22:14
 5/16 anonim ***** válasza:

Menu->Beállítások->Vezeték nélküli és mobil hálózatok->Mobilhálózatok->Adatforgalom bekapcsolva -> legyen kipipálva.


Szabad fordításban, az én androidom angol...

2011. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szóval sajnos nem fogom tudni halál pontosan mert defy-m van, de hátha passzol.

Beállítások / Vezeték nélküli hálózatok / Mobilhálózatok / Hozzáférési pontok nevei menüben mi van kiválasztva? A teljes sornak írd a nevét ne csak annyit h pannonnet vagy ilyesmi (Nálam pl Vodafone HU / vitamax.internet.vodafone.net)


Illetve mondd azt is h előfizetéses vagy-e vagy feltöltőkártyás.

2011. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sőt, nézdcsak:


[link]

2011. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ami még kiegészítő infó, hogy ha beállítottad és elmentetted +kijelölted h az legyen az aktív utána a telefont újra kell indítani (vagy repülős üzem on-off) és utána már eléri rendesen a netet.
2011. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. De valahogy így se megy. :O


A Hozzáférési pontok nevénél nincs semmi. Teljesen üres a menü. Nem tudom miért van ez így... Holnap felhívom az üzletet, ahol vettem. Azt mondta bármikor hívjam, akármi van.

2011. aug. 21. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor csak ismételni tudom magam:


[link]


Ezt végigcsinálod és akkor TUTIRA lesz neted:) Csak miután beállítottad ne felejtsd el ujrainditani a telot. A Mobilportal meg az MMS beállítás nem kell csak a 0. meg az 1. pontot végigcsinálni a linkelt oldalról.


Ja meg ofkorz kell egy mobilnet előfizu/csomag is de gondolom az van.

2011. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!