Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade vagy a Sony Ericcson...

ZTE Blade vagy a Sony Ericcson X8 nyújt jobb audio élményt?

Figyelt kérdés
Nekem fontos hogy jól szóljon a telefon(MP3 leginkább), és mivel még nem hallottam a telefonokat élőben ezért kérdezem a tapasztaltabbakat. Tudom hogy hardveresen a ZTE jobb, de a SE gyártott Walkman mobilokat ezért gondolom hogy esetleg szebben szól.
2011. aug. 21. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Mert te is ilyen telefonc*gány akarsz lenni aki a buszon ülve is kihangosítva hallgatja a zörejt?

Fülessel kb ugyanúgy szól mind2. Kihangosítva sem lesz különbség köztük.

2011. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
A ZTE speakere jobban szól, fülessel kb egyformán szólnak. A Walkan mobilok azért voltak érdekesek, mert fapadosabb lejátszójuk volt, mint sok más mobilnak. Meg SE szabványú füles csatlakozójuk volt :) Amúgy tényleg ne legyél telefonos cigány, aki a zsebében a szunyog hangszórón ordítattja az utcán a technot...
2011. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

"A ZTE speakere jobban szól, fülessel kb egyformán szólnak. "


Attól függ mihez képest...

Ha már SE szóba került egy X8-nak jobb a hangminősége...

2011. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem az x8-nak jobb egyrészt mert hallottam másrészt pedig x10 mini prom van és sztem semmi különbség sincs és az is elég jol szól
2011. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

"Attól függ mihez képest... "



Az X8-hoz képest. a kínaiak nagyon odateszik magukat a mobilhangszóró készítésben mindig

2011. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

"Az X8-hoz képest. a kínaiak nagyon odateszik magukat a mobilhangszóró készítésben mindig"


Neked az x8-nál minden jobb, szerintem menj el egy fülészetre, ha neked a zte blade hangja szebb. De egy X8 fóbia kezelésre is elmehetnél utána...

2011. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
hát tény, hogy a ZTE hangja szebb. az se-nél a W8, ami megközelíti, mert annak javítottak a hangszóróján.
2011. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"a kínaiak nagyon odateszik magukat a mobilhangszóró készítésben mindig"


X8 és blade is Made in China

2011. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

"a W8, ami megközelíti, mert annak javítottak a hangszóróján."


Te szerintem egy tavaly kiadott X8-hoz hasonlítod.

Régóta, már jóval a w8 megjelenése előtt új hangszóróval adják.


Nem abból kell kiindulni, hogy 1 éve milyen volt az X8, azóta már a kijelző se az az x8-on amivel kijött, az új tudja pl. a multitouch-ot is.

2011. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hurikan23 ***** válasza:
75%

Látom asdfvb aktiválta magát itt is.


Utolsónak igaza van, most már nekem is úgy tünik, hogy egy első generációs X8 nála a standard...

2011. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!