Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a Fruit Ninjába telefon...

Mennyi a Fruit Ninjába telefonon a rekordod?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék rá :) itt az enyém

Classic Mode: 1038

Arcade Mode: 1136

Zen Mode: 298

Gránátalmára mennyit csapok:53


2011. aug. 22. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan a Fruit ninja de az utolsót nem értem. Mi az hogy mennyit csapsz gránátalmára?
2011. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az 1.7-es Frissítésben van olyan,hogy az Arcade módban feljön egy Gránátalma pár másodperce,és annyit kell rávágni amennyit csak tudsz,utána felrobban.Classic Mode-ba is jön,csak akkor 100 pontonként :)
2011. aug. 22. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Kinectre is van? msot jött fel egy ilyen hirdetés nekem hogy van Kinectre is.


Megnézem az Xboxomon :D

2011. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én versenyeztem a barátnőmmel, nekem 1097, neki 1100 arcadban, csak azt játszuk :D


eddig a max kombó 10 volt viszont 30nál többet nem tudunk csapni a gránátalmára vagy mire, nemtudom hogy lehet 53x :D


rég játszottam, majd előveszem újra. régen csoda volt ha elérem a 200-300 at :D:D:D most már több persze, csak ez is szerencse kérdése, mert van olyan, ugye amikor dobol a játék zenéje, akkor van karajság, viszont valamikor direkt köcsögösködik, és nem dob gyümit, vagy 1et... akkor nincs kombó, nincs dobolás, nem jönnek gyorsabban a gyümölcsök, na mind1 :D


szeretjük a játékot azért :D

2011. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem tudtam,de aztán rájöttem,hogyha minimum 3 újjamat használom,mármint a középső hármat és úgy csapok rá,akkor sokkal többet tudok. 30-nál.Nekem 33-volt a max ameddig nem így csináltam :) De ez is változó,mert van amikor 3 újjal is csak 37-at tok,attól függ mennyi ideig,tod van ott az alma:)

Amúgy köszi a válaszokat :)

2011. aug. 22. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!