Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vennék egy iPhonet ami...

Ha vennék egy iPhonet ami kártyafüggetlen, akkor akármilyen előfizetéssel működik rendesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit kifejtem, mert nem tudom máshogy megkérdezni fönt :)


Szóval, szeretnék venni egy iPhonet, a készülék baromi drága, ezt tudom, viszont ha t-mobilenál vagy vodánál vennék ugyanilyen kütyüt, jó hogy olcsóbban megúszom, de nem sokkal azért. És mivel ugye tmobilnál is, és vodánál is, olyanok az előfizetések, hogy hanyatt dobom magam (1gm adatforgalom, meg ennyi meg annyi sms és email... nem vagyok nagy netguru, de havi 1 gigát elérni oldalak olvasásával... hát nemtudom... imél se hiszem, hogy olyan nagy lenne), ezért kérdezném, hogy ha veszek egy független telót (alapból amúgy telenoros vagyok :D), akkor a jelenlegi előfizumat, is használhatom? jó ahhoz nincs internet, viszont nem tart semeddig 1 apró net start mittudoménmit megrendelni. Most is okostelóm van, de ezek annyira okosak, hogy éjjel nappal a neten lógnak... kicsit drága azért. én akkor akarok felmenni a netre, amikor nincs wifi, és nagyon sürgős lenne. Tudom kell mikrosim is, vagy levágom a jelenlegit, max elrontom :D


Szóval nincs semmi akadálya, hogy a havi 5-6000-es számla helyett, a régi jól bevált előfizumat használjam, ugye?


Valamint a mostani telómon betudtam állítani, hogy ne menjen fel netre, de gondolom ugyanezt belehet állítani iphonenál is, nem?

köszönöm :)


2011. aug. 22. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen tudod használni, egyébként iPhone-nál abszolult megéri az net :) én T-Mobil Fun dijcsomagba vagyok, tele van kedvezményekkel, én az javasolnám nagyon :D
2011. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
t mobilnál nem csak ikon csomaggal veheted? Vagy neked is független, és mellé vettél saját előfizut?
2011. aug. 22. 11:12
 3/17 A kérdező kommentje:
ha jól értelmezem, akkor itt ha tulléped a 40mb-ot, utána semennyivel sem drágul a haviszámla, csak lekorlátoznak? viszont ha a telefon, vagy sms-t lebeszéled, akkor ugye rászámolják, nyilván, mert mindnehol így van, viszont akkor a netért nem kell többet fizetni? :)
2011. aug. 22. 11:15
 4/17 anonim ***** válasza:

mikor elfogy a 40MB akkor lelassitják a netet, ami azért nem tragédia.


Ha az 1600-as havidijat lebeszéled + SMS-ezed akkor pedig rakhatsz még rá amennyit akarsz, pont mint a feltöltökártyára.

2011. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40 megát pillanatok alatt elérhetsz. iPhone net nélkül kb olyan mintha vennél egy szkenneres nyomtatót de tintapatron nélkül. Ott van, szép, van amire használható de az érdemi részek egy az egyben kiesnek.
2011. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
természetesen a 1600ft + net minden honapba ujratöltödik :)
2011. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Viszont pont ez az, amit nem értek... miért ne lehetne net nélkül használni? engem nem érdekelnek az árfolyamok, az időjárás.. kimegyek látom milyen idő van. az se kell hogy állandóan 0-24 ben csekkolja az imélemet.. 40mb tényleg olyan sok lenne?


még akkor azt megmondanád, hogy akkor Te kártyafüggetlent vettél és mellé az előfizetést?

2011. aug. 22. 11:21
 8/17 anonim ***** válasza:

független 3GS-t. Mondjuk a fun-t ugy kell csinálni hogy egy másik családtagnak egy média mánia dijcsomagot szerezni, és ez azzal müködik társkártyásan. 1 névre kell kötni.


De megéri a 2000Ft-os 576 kedvezmény miatt 15% Radio5Taxi 10% DonPepe 20% National Geographic magazin 41% Cosmopolitan stb... kezvezmények miatt

2011. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ja ha kell még1 előfizetés mellé akkor már bukta :\ na mind1 akkor még gondolkodom :D
2011. aug. 22. 11:32
 10/17 anonim ***** válasza:

" miért ne lehetne net nélkül használni? engem nem érdekelnek az árfolyamok, az időjárás.. kimegyek látom milyen idő van. az se kell hogy állandóan 0-24 ben csekkolja az imélemet"

Akkor meg minek kell iPhone?

Zenéthallgatni, fényképezni jóval egyszerűbb, olcsóbb telefonokkal is lehet.

2011. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!