Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-at Samsung...

Samsung S5230-at Samsung Galaxy Mini-re cserélném az jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most Samsung S5230-am van.Nagyon szeretem, imádom ezt a telefont.De...nem androidos.Nagyon szeretnék egy androidos telefont, azért mert sokat tud, és tényleg úgy gondolom, hogy most már nem az ilyen "sima" telefonoké a jövő, hanem ezeké az okos telefonoké.Körülnéztem az olcsóbb árkategóriás androidos telefonok terén, és hát egyedül a Samsungnak a Galaxy Mini-je érdekel.Igazából egy simbyenes telefon az ami nagyon jól néz ki, de hát az android sokkal jobb.

Szerintetek megéri?Jól járnék vele?Tudom, hogy a képe nem a legjobb, tudom, hogy nagyon sokan szidják ezt a telefont.Megnéztem a menüjét és nekem tetszik.

Kérlek segítsetek!


Köszönöm előre is!


2011. aug. 22. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat, nekem Galaxy fit-em van, nagyabol ugyan az a 2 telo, az arat megeri, mivel nem kaphato az orszagban ahol elek Zte blade, engem nem erost elegit ki, nagyon szar a kepernyoje, de jobbat ilyen arba nem kaptam.

De ha Magyarorszagi v akkor, mindkepp inkabb Zte Blade-t vegyel.

2011. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

Na most e helyzet a következő: A ZTE Blade alig drágább mint a Samsung Galaxy Mini és azért tényleg az adatok alapján jobbnak bizonyul...

Mennyire megbízható ez a telefon?Nem kell vele hetente szervizbe rohangálni?Milyen a menüje?Van valami hasonlóság a Samsung és a ZTE menüje között?

Ja és egyébként Magyarországon élek.És a t-mobilnál fogok vásárolni készüléket.Csak jó lenne eldönteni, hogy melyiket.


Köszönöm még egyszer :)

2011. aug. 22. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
zte-t vegyél. hatalmas előrelépés lesz. a menüje nagyjából ugyanaz, csak a samué máshogy van elrendezve. szerintem szebb a kezelőfelülete, mint a samué. a touchwiz nem szép
2011. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kezdő vagy és ezt most nem bunkóságból mondom. A menüje minden androidos telónak ugyan az. Régen sem a menüt volt szokás megnézni, mert azt megszokod és kész.
2011. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kezdő vagyok igen.Ezért fordultam nálamnál okosabbakhoz.Szóval a kérdés az, hogy Samsung Galaxy Mini vagy ZTE Blade?Azt mondják, hogy a ZTE elég rossz anyagból készült, nagyon kopik stb...A Galaxy viszont elég rossz/pixeles képpel rendelkezik.

Segítsetek kérlek, nem tudok eligazodni a kettő között...

2011. aug. 22. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
a galaxy sincs jobb anyagokból. a zte-nek jobb a hardvere, kijelzője (az sokkal) meg van autófókusz a kamerájában (ami sokat számít)
2011. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen cseréld le valamilyen okostelefonra.
2011. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!