Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi kell egy tmobilos elöfizeté...

Mi kell egy tmobilos elöfizetéshez? :O

Figyelt kérdés

skacok,milyen papir kell egytmobilos előfizuhoz?:O

és a telenor bár listája meddig érvényes ?:O ha ott báros vki az tmobilnál tud előfizut csináltatni ?:O


2011. aug. 22. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:

T-Mobile előfizetéshez csak személyi és lakcímkártya kell, még akkor sem kell ennél több ha részletre vásárolsz.

Viszont ha bármelyik szolgáltatónál feketelistás vagy akkor egyiknél sem kapsz szerződést egészen addig amíg ki nem fizeted a tartozást és/vagy nem szünteted meg azt az okot amiért feketelistára tettek!Feketelistával csak feltöltős csomagot vehetsz más nem!

2011. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már rendezve lett a tartozás. !

és nem kell közüzemi számla vagy valami ?:O

2011. aug. 22. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, a T-nél csak személyi és lakcím kártya kell.
2011. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én próbálkoztam, akármilyen hamis adatot adok meg, rögtön kiszúrják!

Full hamis név, hamis cím, hamis de helyes formátumú igazolvány számok stb stb. De kiszúrják és visszadobják a megrendelést. Mind3 szolgáltatónál próbálkoztam, pedig csak a t-mobil tett feketelistára.

Pedig most kellene nekem a mobilnet, fizetném is rendesen tehát ha fizetem akkor sose bukik ki a dolog (gondoltam én) és nem sikerült. De mégis honnan tudják meg hogy valós személy vagyok-e és valósak-e az adataim??


Valami megoldás engem is érdekelne (büntetőjogi felelősségem tudatában) hogy hogyan lehetne kitrükközni őket.

2011. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És mennyi ideig lesz vki feketelistás ?:O

Irasd meg valaki más nevére, a posta cimet vagy a bekötést át tudom iratni, nekünk is ugy volt eddig, csak most az lejár :D

2011. aug. 22. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
:OOOOO Szerintem nagyon sok mindenki örülne, ha nem használnád minden mondatban ötször :O ezt a szmájlit. :O
2011. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz nem létező személy adatokkal vásárolni ugyanis az informatikai rendszerük automatikusan lekéri a BM-adatbázisából hogy valós adatok vannak e megadva.

És bármelyik szolgáltatónál vagy feketelistás akkor egyiknél sem lesz sikeres a vásárlás mert azt is egy háttérrendszer kezeli tehát azonnal kidobja a gép.

Feketelistáról a szabályozás szerint a kiváltó ok megszűntetésétől számított 3 hónapon belül vesznek le központilag, vagy ha hiteles igazolást mutatsz be akkor azonnal.

2011. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!