Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIUI vagy Cyanogenmod 7?

MIUI vagy Cyanogenmod 7?

Figyelt kérdés

Melyiket tegyem fel?

Esetleg tapasztalatok?


2011. aug. 23. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a CM7-et próbáltam Defy-n így összehasonlítani nem tudom a miuival, viszont a CM7-el teljesen elégedett vagyok, a gyári szoftvert agyonveri, és sokkal gyorsabb, stabilabb lett a teló.
2011. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A CM7 már minden részletében stabil? Sokáig gondolkodtam, hogy felrakom, csak ugye voltak még benne bugok. Most nem tudom hogy is áll a dolog, ki lettek-e javítva a hibák...
2011. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a jelenlegiek nem számítanak stabil verziónak de én bátran ajánlom neked hogy tegyél vele egy próbát. Én egy szeptemberi "nightly" verziót használok, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, semmilyen bugot nem véltem felfedezni.

A kérdezőnek pedig: Jómagam nem próbáltam a MIUI-t de rengetegen használják, rosszat nem igazán hallottam felőle. Ha játékra, netezésre és hasonlókra akarod használni, tökéletesen megfelel a CM7 is.

2011. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Bladen volt stabil CM7, de a nevével ellentétben nem volt az. A nightly-kkal viszont semmi baj, tökéletesek.
2011. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!