Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap vesszük a ZTE BLADE...

Holnap vesszük a ZTE BLADE telefont megéri 18900FT ért 1500 as havidíjjal? Mondtok rá jó játékokat vagy alkalmazásokat

Figyelt kérdés
Fontos ezlessz az első telefonom ami androidos
2011. aug. 23. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Első androidos telónak én valami erősebbet választanék, nehogy negatív berögzüléseid legyenek a platformmal kapcsolatban a későbbiekben mindössze a hardver gyengesége miatt.
2011. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de

480-800pixel felbontás ilyet veszek csak modntok rá alkalmazásokat?

2011. aug. 23. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Progi:

Astro - fájlkezelő

Quick Pic - képtár (gyorsabb mint a gyári)

MeContacts - kapcsolatok képeken

Quick Settings

Barcode Scanner

SMS Backup

Launcher Pro - launcher


Game:

Angry Birds

Speedx 3D

NinJump

Cubes

Unblock Me

aTilt 3D Labyrinth

2011. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bazsko válasza:
ZTE blade? még hogy gyenge hardvere van? LG optimus one-ba ugyan az a hardver van mint a zte balde-ba... nekem blade van, tesómnak optimus.... a blade jóval gyorsabb mindenben, a játékokról meg ne is beszéljünk... tesóm mobilján még az angry birds is akad, nekem meg olykor-olykor akad meg egy pcit... optimuson játszhatatlan az angry birds! zte bladen meg ha nem tetszene a sebesség, leszeded a cyanogen 2.3-as androidot (főzött rom) feltuningolod a procit 710mhz-re és az ég világon semmi sem fog rajta megakadni... én eddig csak 2 napig használtam a készüléket de nagyon eg voltam vele elégedve... egyedül az volt a gond hogy hibás volt, mert nem ismert fel semmilyen sd kártyát :s (nah jó... 1-et felismert de fél nap után azt sem ismerte fel) valamikor a héten kapom az újat :) nagyon jó telefon... én a H.A.W.X-ot és az Assassin's creed altair chroniclest ajánlom ;D
2011. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bazsko válasza:
az előző vagyok... az elfelejtettem leírni hogy ezt az első üzenet küldőjének írtam :) vannak tesztek amikben olyan telefonok ellen veszi fel a versenyt hogy azt el nem lehet hinni :D pl galaxy s, xperia x10 stb... nagyon jó kis teló... jah és a bogárnyomkodós játékot se felejtsd el leszedni :d nagyon nagy poén az a játék xD
2011. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a bogárnyomkodós játék neve?
2011. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bazsko válasza:

nagy nehezen megtaláltam: [link]

remélem pénteekn adják az új ZTE-m mert unatkozom anélkül a teló nélkül xD

2011. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!