Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade-ra honnan tudnák a...

ZTE Blade-ra honnan tudnák a Marketen kívül alkalmazásokat, játékokat letölteni? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Nincs Wifim a közelbe, és nem szeretnék érte fizetni! Van valami oldal ami hasonló jó, és a számítógépről le lehet tölteni, és rátenni a telefonra? És ha igen, hogyan? Mert azt hallottam memóriakártyára nem lehet tenni ilyesmit? Kérdés: Miket lehet mem.kártyára tenni, miket nem? A telón 2.2-es Android van, és főzött ROM-ot semmiképp nem akarok rá ,mert most vettem, életem első Androidos telója! És ha rátettem a telóra, ott hol kell telepíteni meg hogyan indul? Fájlkezelő egyáltalán alapból van az Androidos telókba? És a témákat, azokat hogyan és hol lehet rátenni? Játékok a képernyőtől függenek? (felbontás, stb) Valaki kérem részletesen magyarázza el, megjött a tlefon, de csak lesek, mert aztse tom mit csináljak! xD Meg mindenhol írták, hogy többezer "cuccot" rá lehet tenni, saját magam testreszabhatom meg minden! Semmit sem tudok, mi hogy van! :(
2011. aug. 24. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Ingyenes, free Wifi-t találsz a közeli mcDonaldsban, plázában, stb.

Market - bejelentkezel a Gmail név-jelszó, és letölthetsz.


Fájlkezelő van alap rajta, (a főképernyő alján, középen a négyzetre rányomsz, a megjelenő főmenüben Fájlkezelő néven találod) de ajánlom az ASTRO fájlkezelőt ( [link]

[link] )


Számitógép esetén

Programot játékot pl. itt találsz [link]


Letöltöd a sz.gépre, átmásolod az SD kártyára, majd a telefon Beállítások menüjében, Alkalmazásoknál az Ismeretlen források-at engedélyezed, pipálod. A fájlkezelőben az SD-re másolt .apk fájlt megkeresed és telepíted.


Alapbol a telefon memoriába telepít, de a 2.2 androidnál már lehetőség van az alkalmazások nagy részét átpakkolni az Sd kártyára, Alkalmazások-Alkalmazáskezelés-Áthelyezés


Kérdés: Miket lehet mem.kártyára tenni, miket nem? Az adott programtol, játéktol függ, a legtöbb támogatja az A2SD-t (Sd-kártyára áthelyezést)


Témák - letölthetsz launchereket, ez teljesen megváltoztatja a kinézetet [link]

használatát már leirtam itt

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


ui.: egy tanács - ha nincs mobilinterneted, akkor az adatforgalmat, Adatkapcsolatot tiltsd le, mert a szolgáltató drágán számolja pl.: tmobil 13 Ft / 10 kB

[link]

2011. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! Ment a zöld pacsi! ;)
2011. aug. 24. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!