Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtátok hogy az iOS a legbizt...

Tudtátok hogy az iOS a legbiztonságosabb mobil OS?

Figyelt kérdés

[link]


Meglepődtem hogy nem a BlackBerry


2011. aug. 24. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
1 honlap kijelentésétől nem fogom azt honni hogy az iOS a legbiztonságosabb. Nekem így is a blackberry marad.
2011. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárki csinálhat 1 oldalt, ahol leírják, hogy melyik a legbiztonságosabb. Amúgy meg sok ilyen fake kép született, amiben téves infók vannak.
2011. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az tény, hogy az OS X lion és Snow Leopard eléggé biztonságos, ebből következtetve lehet hogy az iOS is eléggé biztonságos, de nemhiszem hogy a BB-t leüti a trónról
2011. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondjuk az AppStore-ba nagyon szűrik az App-eket tehát eltudom képzelni hogy nincs virus
2011. aug. 24. 13:14
 5/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem azért de...

" [link]


a nokiainsider.com on valoszínűleg a symbian lesz a samsunginsideren pedig a bada vagy az android...


nem azt mondom hogy igaz vagy sem csak szeretném javasolni hogy gondolkozzunk...

2011. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na akkor én meg azt mondom hogy az android akkor most az a legbiztonságosabb ?
2011. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mivel az iOS zart és az AppStore-ra ugy vigyaznak mint a szemük fényére szerintem benne van. Androidnal konnyebben juthat be virus...

BB-m nem volt igy nem tudom hogy megy

2011. aug. 24. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki valóban biztonságos okostelefont akar, akkor a halottnak nyilvánított windowsmobile a garantált befutó. Nem készült rá érdemi vírus és már nem is fog... Bár néhány kósza kínai cuccba még raknak wm-et :)
2011. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!