Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell, hogy legyen pénz a...

Kell, hogy legyen pénz a telefonomon, ha egy német hívni szeretne, de belföldön van?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de fogalmam sincs.Vártam egész nap, hogy hívjon...de nem hívott. Én meg sajnos nem tudom a számát.Még 3 hétig Mo.-n lesz a srác...
2011. aug. 24. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell, csak neki
2011. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindig az fizet, aki tehet a plusz költségekről.

Egy német Mo.-on van, akkor nyilván ő az okozója a plusz költségeknek, így neki kell majd állnia. Neked ehhez semmi közöd, nem kell, hogy legyen pénz a kártyádon.

Ellenben ha te vagy külföldön, akkor neked kell fizetni a plusz költségeket, elvégre egy honi honnan tudhatná, hogy te most épp külföldön vagy?

PS: A német srácnak csak egy éjszakára voltál jó, felejtsd el te is ;)

2011. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elvileg a fogadásért is fizetni kell szerintem azért kérdezte
2011. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Szóval, igen ezekre gondoltam én is, viszont többen mondták hogy ahhoz nekem is kell hogy legyen zsém...Ja, ez nem ide tartozik, de nem hiszem hogy csak egy éjszakára voltam jó, mivel másnapra találkozót beszéltünk meg, nagyon látni akart, tényleg...De nem mentem el, elaludtam...a buli fáradalmai miatt :S lehet megelégelte, és már ezért se hív vissza, gondolta olyan vagyok mint a többi...:(
2011. aug. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!