Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet samsung galaxy...

Hogy lehet samsung galaxy mini-nél saját csengőhangot beállítani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok ész nem kell hozzá. Zenelejátszóban ha megnyomod a menü gombot akkor előjön ez a lehetőség, hogy beállítás csengőhangnak. Csak próbálgatni kell a telefont, hogy mit mivel csinál. Így könnyebben és gyorsabban fogod megtanulni használni mint az állandó kérdezgetéssel és válaszra várással.
2011. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor azt meg mondanád hol van az a rohadt menüpont? Mert nekem nem kínálja fel és eléggé felidegesített már :@
2011. aug. 25. 10:23
 3/7 anonim válasza:
100%
nos, nekem is úgy tűnik, hogy ez a menüpont nem létezik..
2011. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ember!


Akkor most mit csináljak ha nincs ilyen menüpont?

2011. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Pedig ott kell lennie. Gyári zenelejátszónál tuti ott van. Elindítasz egy akármilyen zenét, megnyomd a menü gombot és hopp ott is van. A Player Pro-nál is megtalálható ugyan ez a menüpont ugyanezzel a módszerrel lehet ott is előhozni. Meg ott ha a listában hosszan nyomsz egy zenére akkor szintén ott van. Nem tudom, hogy ti mit bénáztok.
2011. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Belépsz a zenelejátszóba. Elindítasz egy zenét és a fizikai menügomb (bal alsó) nyomásra előjön a menü. Nem mappából indítasz zenét!!!
2011. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Klavaro válasza:
Én Úgy találtam meg hogy meg kereset a "zenék" ikon-t arra rá mentem ki kerestem benne a zenét és a teccöleges zenén x- másodpercig rajta tartottam az ujjam és előhozot egy ablakot ahol több minden volt... és van ott olyan hogy==>BEÁLITÁS CSENGŐHANG-nak na arra rá és késsz is.
2012. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!