Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki esetleg tudna ehhez...

Valaki esetleg tudna ehhez valamit hozzá fűzni?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia N78-am eredetileg a gps 2gb-os memóriakártyán volt és ott rendben működött is ám nekem nem elég a 2 giga hely és ezért az egész memót átmásoltam egy 4gigásra. De ott valamiért nem működik a GPS hanem azt írja ki hogy gps készülék keresése. Valaki esetleg tudna ehhez valamit hozzá fűzni?
2011. aug. 25. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Adatoknál megy, de a programoknál nem működik ez a megfogom, átmásolom módszer. Ha kell a GPS, újra kel tenned a programot a memkártyára.
2011. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezek szerint más megoldás nincs is? köszi a válaszod :)
2011. aug. 25. 12:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom a problémát csak újra fel kellett oldani :)
2011. aug. 25. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

"Adatoknál megy, de a programoknál nem működik ez a megfogom, átmásolom módszer."


Ez így ebben a formában nem igaz. Én kártyaolvasóval átmásoltam a 2 G-s memóriáról 4 G-re. GPS, zene, videó, összeskönyvtár ment egy az egyben Valamit vétettél munka közben. Cégeknál is így másolják....

2011. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, a GPS-nél még a kedvenceket is átmásolta. Mint a "garage", "csajom háza" " Tesco".
2011. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!