Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ennyire gyorsan a...

Miért merül ennyire gyorsan a telefon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már jó pár ilyen kérdés van a neten, szal bocs azoknak, akiknek ez gond!!! A probléma az, mivel nem volt mani új telóra, ezért vettem egy sony ericsson v630i-t használtan. Feltöltődik teljesen, leszedem és 97% az akkuszint. Írtam be telószámokat, máris 78% lett! Mitől van ez, vagy milyen sokáig hagyjam töltőn? Li-Polymer akksi van benne!
2011. aug. 25. 17:15
 1/6 Budwa ***** válasza:
Valószínűleg már nagyon öreg az akku. Új akkut kell venned.
2011. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Frankó.... akk majd spórolok rá valahogy! Kösz!
2011. aug. 25. 17:19
 3/6 anonim válasza:
Régi az aksija.Az enyém sem mai gyerek már,ahogy öregszik,egyre többet kell tölteni...Régen elég volt háromnaponta,mostanság már napi szinten tölteni kell.Azt hiszem,új akksi után kell néznünk...
2011. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.... még az a szerencsém, hogy ahol vettem kaptam rá egy hónap garanciát, akkor elvileg ingyen ki kéne cserélnie az akkut, próba szerencse
2011. aug. 25. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkr pròbáld meg ha nem akkor vegyél egy másikat
2011. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
polymer akksi.. próbáld meg, hogy 40% alá viszed aztán teljesen feltöltöd és hűtőbe / fagyasztóba teszed egy kis időre (de ne fagyjon meg!), de ha kicserélik akkor hagyd, ettől nem lesz semmi baja max jobb lesz, de egy új persze még jobb lenne.
2011. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!