Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.2-n a ZTE Blade-n...

Android 2.2-n a ZTE Blade-n tényleg 710 Hmz-en megy a proci?

Figyelt kérdés
És amúgy milyen telefon? Azt hallottam hogy csak az 512 RAM/ROM ból csak a felét ismeri fel, vagy csak azt lehet használni? Miért? És pontosan mi az a RAM/ROM. Mi a különbség, tuladjdonságuk, stb!
2011. aug. 25. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem azon múlik!

A processzorokat legyártják és válogatják.

Vannak példányok, amelyek 800MHz-en is teljesítik a megkívánt paramétereket, vannak amik 600-on, és van a selejt.

A BLADE-be a 600-as példányok kerülnek, de ezek között lehet olyan amelyik elmegy 750-en (ez persze emiatt nem lehetett 800-as), de van, amelyik csak 650-ig jó.

Egyéni szerencse kérdése, kinek milyen került a készülékébe...

2011. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: a KÉSZÜLÉKBE 512 (FLASH)rom ÉS 512 ram VAN BEÉPÍTVE.

A készülék az összeset felismeri és használja, de az OPrendszer tárolásához és futtatásához természetesen ezekből használ. Honnan venne másikat.

(mondjuk egy XP-s 2MB memóriás gépben mennyi a szabad? Ott nem reklamálod, hogy hol a 2MB SZABAD ram? Mert nincs annyi, egy részét "helyből" elhasználja. A többi a Tied.

A Bladenél is így van.

2011. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Még egy kérdés (bocsi az offért!) : Játékot akarok letölteni (nem Android Marketről), megtaláltam például a Speed X 3d-t. Több fajta verzió is van, van az 1.0-ás, van a 1.3.2-es verzió! melyik, melyik? Vagy mindegyik ugyanaz, vagy ez mi? És ha letöltöm, memóriakártyára felteszem , a telefon fel fogja ismerni? (.apk) Mert hallottam hogy valamelyik Android verzió nem ismeri fel a memóriakártyán lévő progikat, játékokat!
2011. aug. 25. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Több fajta verzió is van, van az 1.0-ás, van a 1.3.2-es verzió! melyik, melyik? Vagy mindegyik ugyanaz, vagy ez mi?


Az 1.0 és az 1.3.2 azok a verziói. Mint pl. androidnál is van a 2.1 meg a 2.2 stb. Minél nagyobb a szám annál frissebb kiadás. A frissebb kiadás meg ugyebár jár némi plusz dologgal (pl. hibajavítás, játékoknál néha az újabb pályákat is kapsz stb.)


És ha letöltöm, memóriakártyára felteszem , a telefon fel fogja ismerni? (.apk) Mert hallottam hogy valamelyik Android verzió nem ismeri fel a memóriakártyán lévő progikat, játékokat!


Fel fogja ismerni. Olyanról nem is hallottam, hogy nem ismerte fel a memóriakártyán lévő apk fájlokat. Max. telepíteni nem lehet őket, mert az androidnál alapból ki van kapcsolva (legalábbis nálam alapból ki volt) a külső forrásból származó fájlok telepítése. De ha elmész a beállítások->Alkalmazások menübe akkor ott láthatsz egy olyat, hogy ismeretlen forrás (unknown source), na itt ha nincs pipa akkor tegyél oda és máris lehet telepíteni a kártyán lévő apk fájlokat.

2011. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!