Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 vagy Sony Ericsson...

Nokia 5800 vagy Sony Ericsson X10 mino pro? Mindkettő használt, az X10-re van még garancia. Melyiket válasszam és miért? Az X10 nem nőies telefon? 35F

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 08:38
 1/5 anonim válasza:
nekem volt 5800-ám tönkrement mert széria hibás volt, de olyanból már te biztos nem fogsz találni, szóval nyugodtan ajánlom az 5800, át nekem más problémám nem volt vele, gyors a navija, wifije kamera is okés
2011. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A Nokia 5800 nem ismerem, nem használtam. De utánanéztem, és láttam, hogy Symbian operációs rendszer van rajta. Ez nálam döntő ok lenne, hogy ne ezt válasszam. Az android klasszisokkal jobb (szerintem). Volt Symbianos telefonom, és rossz tapasztalatom van.

Ha fényképezésre is szeretnéd használni a telefont, akkor az x10 mini pro jobb, mert 5 Mpixeles, míg a Nokia 3.

A képernyőfelbontása 360*640 a Nokiának, emiatt pl. sokkal jobban lehet rajta filmet nézni. A mini proé 320*240. Engem nem zavar, de van, akinek ez ellenérv a telefonnál.

Ha pl. nem szeretsz érintőn sms-t írni, akkor a mini pro jobb, mert van hadver qwertz-e. Nagyon gyorsan lehet rajta írni.

Nőies-e a mini pro? Talán csak a kicsi képernyője miatt. A telefon menüjét nagyon könnyű kezelni, viszont a netezéshez tényleg kicsi ujjak kellenek. Igaz, hogy rá lehet nagyítani az oldalakra, de még akkor is könnyű félrenyomni. Persze, meg lehet szokni, hogy fontosan kell kattintani:D

Nem tudom, hogy vagy vele, de nálam fontos lenne a garancia. Mivel használt, nem tudod, mi az, ami már nem úgy működik benne, ahogy kéne, stb.. És ha valami baja is van a telefonnak, akkor garancia nélkül drágán szervizelik..

Nekem másfél hónapja mini prom van, és meg vagyok vele elégedve teljes mértékben! Talán az az egy, ami mégsem a legjobb, hogy naponta, két naponta tölteni kell. De úgy tudom, minden okostelefon ilyen.


Remélem, valamennyit tudtam segíteni!

2011. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a segítő választ. Szívesen várnám még mások véleményét és tapasztalatát is.
2011. aug. 26. 09:10
 4/5 anonim válasza:

Emberedre akadtál, ui. nekem 5800ám van, még csajomnak minije.

Szal attól függ mire akarod használni, mert én filmnézésre vettem, arra sokkal jobb a nokia, mert nagykijelzős, de itt talán ki is fújt, annyi nem tetszik a miniben, hogy tényleg női telefon.

A rendszere a nokiámnak egy fo*s, a kameráról ne is beszéljünk.

Videót még talán lehet vele, de képet, főleg este?

Semmit, egy nagy nulla az egész, főleg a fotófény.

Lassú, a mini gyorsabb jóval, de ez mindig is így volt, a se mindig is gyors rendszerű telókat csinált.

A netezésre a kijelzője miatt megint jobb a nokia, de az se gyorsabb jóval.

Jah még annyit, hogy nem tudom mit bír egy Mini, de a Nokia aksija elég gagyi.

Nekem kettő van hozzá, 2 óra net és vége mindennek.

2011. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, Te is sokat segítettél. Igazából az ideális a kettő keveréke lenne. Egy nagykijelzős Androidos. :)
2011. aug. 26. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!