Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade-re játékok milyen...

ZTE Blade-re játékok milyen felbontással mennek el, vagy mit kell nézni, amikor töltök? (semmit? ) (többi lennt)

Figyelt kérdés
Merkene kívül jtékokat, alkalmazásokat akarok letölteni! Hol lehet? Kell hozzá valami telefon ismeret? (telefon felbontása, képernyő mérete, stb) Vagy automatikusan beállítja, és olyan felbontásba teszi ki hogy teljes képernyőn menjen, bármit töltök le? Vagy hogy van ez?
2011. aug. 26. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Marketből szeded, akkor csak azokat tudod letölteni, amik a te kijelződre jó méretűek stb.. :)
2011. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell nézned, a market a te telefonodnak megfelelően állítja össze az alkalmazásokat, játékokat.
2011. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, én a marketről letöltötem az asphalt5-öt de nem indult csak azt írta: a videó nem játszható le:(
2011. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, én a marketről letöltötem az asphalt5-öt de nem indult csak azt írta: a videó nem játszható le:(És nem csak ennél, 1 csomó más játéknál is ez volt a baj.

Se hvga, se qvga felbontásba se indult el.

2011. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!