Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolt mobilra (Android)...

Rootolt mobilra (Android) Milyen programot tettél?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 15:21
 1/7 Miopocket ***** válasza:
ugyan azt amit a nem rootoltra + root explorer + titanium
2011. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én tök ugyanazokat csak a cm7 telepítése miatt kellett rootolni
2011. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

File expert-ben bekapcsoltam a root részt.


Tökömnek tegyek ezért még egy fájlkezelőt külön fel...

2011. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem mi értelme van ennek!?
2011. aug. 26. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek?
2011. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rootolásnak
2011. aug. 26. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Rootoláskor korlátlan jogot tudsz adni az appoknak és te is korlátlan jogot kapsz a telefon minden részéhez. A következő dolgok pl rootolás nélkül nem működnének:


1) custom firmwarek feltelepítése. A defy esetén pl a gyáriak sz@rok, a CM7 megduplázza a bencsmárkot és nagyon klassz

2) Teljes backup. Mivel a backup progi root nélkül nem férne hozzá sok részéhez a telefonnak

3) Képernyőkép mentés. Ne kérdezd miért, de ez se megy root nélkül

4) Reklámmentessé tehető a telefon. Vagyis az összes appból ami tele van nyomva kis reklámokkal eltűntethető 3 kattintással a reklám.

5) SSH -n keresztül be lehet lépni a telefonra, hozzáférést kapsz az android rendszerhez.


Ez most csak pár dolog ami hirtelen eszembe jutott, rengeteg dologhoz jó még, de kérdés, hogy ki és mit tud kihozni belőle.

2011. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!