Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt, hogy lehet beállítani...

Ezt, hogy lehet beállítani Fancy Widget PROban? Ez melyik live wallpaper?

Figyelt kérdés

Üdv. Feltettem a ZTE Blade-mre a Fancy Widget PRO-t! Van egy olyan lehetőségem benne,meg láttam youtube-on is, hogy van ilyen funkciója tényleg, hogy feloldáskor időjárás anim legyen a kijelzőn. Ezt kipipáltam, hogy lehet ez hogy nem működik nálam csak ha a progiba lépek? Meg olyat, hogy lehet hogy más napokra lépek benne? Pl ugye Péntek van, de a vasárnapit akarom LÁTNI? Másik kérdésem! A videón a háttérkép ahogy váltogatódnak a kis képek, az egy live wallpaper vagy telóban lévő? http://www.youtube.com/watch?v=jmG_rm8BEe0&feature=relmfu


Köszönöm mindenkinek!


2011. aug. 26. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy live wallpapper. És a leírásban ott is a neve: Live wallpaper = Photile


A többire nincs ötletem.

2011. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm szépen! Ment a pont!:)
2011. aug. 26. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!