Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok róla hogy az...

Mit gondoltok róla hogy az apple betiltatta a samsung galaxy termékcsalád forgalmazását Európába?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 18:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nem lesz belőle semmi. Ha az s2 drágább lenne mint az iphone mindjárt nem lenne annyira menő . Mert itt csak azért vesznek iphone-t mert az a legdrágább
2011. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nagy madár vagy ha szerinted azért veszik xD gonzolkozz ember
2011. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg fel kéne már nőni egyeseknek, mert az utóbbi időben valami szánalmas, amit fórumozás néven művel a közösség... Totál lezüllött az egész oldal színvonala emiatt a sok hülye céltalan és buta pocskondiázástól. Én szeretem olvasgatni az emberek véleményét, néha nem is itt olvasom a híreket, de ha valami itt is szerepel, idejövök megnézni mit gondolnak róla mások, kíváncsiságból. De mikor a 15. hulladék hozzászólás olvasom xy márka fikázásáról és az egységsugarú szemellenzős világnézetéről, akkor elgondolkodom mégis hány évesek irkálnak ide...

Jó lenne már végre felfogni, hogy a vállalatok nem szeretetszolgálatok, nem személyek, nem egy emberből állnak és a hype-ot nem ők, hanem a média meg ti generáljátok az ilyen megnyilvánulásokkal.

Égesse magát mindenki ahogy jónak látja, de azért valahol ijesztő, hogy vannak emberek akik komolyan gondolják azt a sok hülyeséget amit idefröcsögnek és közben halvány lila fingjuk nincs mi zajlik egy-egy pereskedés, fejlesztés, üzlet vagy cégvezetés hátterében

2011. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!