Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindenki azért vesz iPhone-t...

Mindenki azért vesz iPhone-t hogy villogjon?

Figyelt kérdés
én eddig azt vettem észre! ti hogy vagytok vele?
2011. aug. 26. 23:41
1 2
 1/13 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Igen!

Meg egyáltalán okostelefont.

2011. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az okostelefont azt sok dologra lehet használni. az iphone se rossz, de inkább a fittizés felé tolódik nála a mérleg. mert televan korlátokkal és kevés hardvert, tudást ad az árához képest.
2011. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Én meg azt vettem észre, hogy azért szídják a hozzád hasonló nyomik az iPhone-t és az Apple-t, mert nincs jobb dolguk.
2011. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Valakinek a melójához kell, mert nem tud egyszerre magával cipelni notebbokot vezetéknélküli internettel, plusz Gpst hogy megtaláljon valamit vagy hogy tudja, hogy mikor jön a következő busz stb.



Üzletkötők is gyakran okostelefont használnak ezekmiatt...


Az iphone-nak presztizs értéke is van ezenkívül a legmegbízhatóbb okostelefon.

2011. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valóban a leg megbízhatóbb :) csak az 50%-ukban megy tönkre az alaplap, vagy a wifi
2011. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Az üzletkötők nem BKV-val járnak, a kocsiban simán elférne egy laptop akár, és kényelmesebb is.


De rendben, ők használják komoly dolgokra.


De az emberek 99%-a nem üzletkötő... csak villog vele, hogy a telefonja okosabb, mint ő maga ;)

2011. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 csapacsupa ***** válasza:
Nyilván. Villogni azért is jó mert így a dugóban félreállnak az autók és előremehetsz. Vagy fel lehet vele dobni egy bulit ha nincsen stroboszkóp. Esetleg az utált, epilepsziás anyósnál idézhetsz elő rohamot.
2011. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Komolyabb dolgokra sem iPhonet vennék. Inkább Galaxy Tab P1000. Mindenben jobb az iPhonenál.
2011. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Emorydj válasza:
Ez az utolsó hozzászólás a legnagyobb baromság amit eddig olvastam :D A Galaxy Tab-bal próbálták meg lemásolni az iPad-et mert a Samsung olyan csicska nyomorék hogy nem tud magától kitalálni valami egyedi dolgot. Inkább maradtak volna a mosógépek gyártásánál. Amúgy meg leginkább csak azok nyafognak ilyen dolgok miatt, akiknek nincsen pénze iPhone-ra, és irigyek a másikra, és egyből neki kell támadni. :)))
2011. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 csapacsupa ***** válasza:
Azt a szót, hogy csicska, mi több, azt a szóösszetételt, hogy csicska nyomorék csak azok használják mi felénk akiket kevés ésszel áldott meg az Isten. Csak úgy mondom.
2011. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!